slider_img1

Superlimuzyna

Warto nam zaufać!

Firma nasza istnieje od 2001 roku
Siedziba mieści się w Opolu przy ulicy Strzeleckiej 1, przy drodze krajowej nr 49 (E40) na trasie Opole - Katowice. W budynkach o powierzchni 1000 m 2 mieści się hurtownia tapicerska, sklep tapicerski oraz zakład tapicerski. Oprócz wyżej wymienionych zajmujemy się także produkcją i naprawą plandek samochodowych oraz banerów reklamowych. A od 2009 roku również wynajmem limuzyn i innych ekskluzywnych samochodów.

Na początku 2008 roku bogatsi o doświadczenia zebrane na portalu aukcyjnym Allegro.pl postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i uruchomiliśmy sklep internetowy www.hurtowniatapicerska.pl. Na jego stronach jeszcze łatwiej, jeszcze szybciej i sprawniej mogą Państwo wyszukać interesujący Państwa produkt i go zakupić. Oferujemy specjalne ceny dla klientów hurtowych. Wszyscy klienci zarówno hurtowi jak i detaliczni, mogą liczyć na indywidualne traktowanie.

Na początku 2009 roku uruchomiliśmy wynajem limuzyn i innych ekskluzywnych samochodów. Posiadamy najwyższej jakości flotę samochodów (limuzyny, samochody klasy BIZNES, cabriolety) dla zapewnienia wygody i bezpieczeńtwa naszych klientów na bieżąco serwisowaną.

Nasi kierowcy to kompetentni ludzie, którzy znają się na swoich obowiązkach. Gwarantują bezpieczeństwo jazdy oraz zupełną dyskrecję.

Zapewniamy niezawodny transport na różnego rodzaju uroczystości, poczynając od ślubów, poprzez wieczorki kawalerskie i panieńskie. Koniec naszych możliwości wyznacza fantazja naszych klientów.
W naszych limuzynach można urządzić niezapomnianą imprezę, o której będzie się rozmawiać jeszcze przez wiele tygodni.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i fantazją a przede wszystkim z doskonałą flotą luksusowych limuzyn i aut osobowych. Z nami zrobisz niezapomniane wrażenie, na przykład na swoich gościach weselnych, lub partnerach biznesowych.
Oferujemy doskonałej jakości, ekskluzywne samochody dla VIP-ów, kompleksowo wyposażone i zaopatrzone tak, żeby zaspokoić najbardziej wysublimowane i wyszukane gusta i potrzeby.
Gwarantujemy niezawodność i dyskrecję.

LIMUZYNY

Naszym klientom oferujemy tylko super samochody. Są to ekskluzywne limuzyny na różne okazje.
Posiadamy limuzyny marki Lincoln Town Car - doskonałe jako efektowny środek transportu na ślub i inne uroczystości ale również jako miejsce na szaloną imprezę, która nigdy się nie znudzi: imprezę w ruchu.
Limuzyna świetnie nadaje się również na spotkania biznesowe.
Nasza flota limuzyn jest najwyższej klasy i na bieżąco serwisowana.

KRAINA SUPERLIMUZYN

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie  wynajmu Limuzyn Lincoln Town Car wraz z kierowcą, do obsługi wszelkiego rodzaju imprez takich jak: śluby, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, studniówki, wyjazdy na lotnisko, wieczory kawalerskie i panieńskie, zjazdy, promocje, pokazy, trasy koncertowe,vip i inne zamówienia wg klienta, jednym słowem wszędzie tam gdzie potrzebny jest luksusowy samochód.
W zależności od Państwa potrzeb, marzeń i pomysłów jesteśmy gotowi przedstawić ofertę indywidualną.
Istnieje możliwość realizacji indywidualnych zamówień (alkohole, filmy na DVD,itp...). oraz negocjacja cen.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza oferta: Serwisy grupy TREND TJ:

designed by ::K&C